• TRADIČNÍ MORAVSKÁ A ČESKÁ VINAŘSTVÍ

  TRADIČNÍ MORAVSKÁ A ČESKÁ VINAŘSTVÍ

  OCHUTNEJTE VÍNO Z HROZNU
 • VINNÉ SKLEPY

  VINNÉ SKLEPY

  OCHUTNEJTE VÍNO Z HROZNU
 • MORAVSKÁ A ČESKÁ VINAŘSTVÍ

  MORAVSKÁ A ČESKÁ VINAŘSTVÍ

  OCHUTNEJTE VÍNO Z HROZNU
 • KVALITNÍ VÍNA V HOTELÍCH

  KVALITNÍ VÍNA V HOTELÍCH

  OCHUTNEJTE VÍNO Z HROZNU
 • FIREMNÍ VÍNA

  FIREMNÍ VÍNA

  OCHUTNEJTE VÍNO Z HROZNU
 • KVALITNÍ VÍNA V RESTAURACÍCH

  KVALITNÍ VÍNA V RESTAURACÍCH

  OCHUTNEJTE VÍNO Z HROZNU
 • TRADIČNÍ SVATBA A OSLAVY

  TRADIČNÍ SVATBA A OSLAVY

  OCHUTNEJTE VÍNO Z HROZNU
 • MORAVSKÁ A ČESKÁ VÍNA

  MORAVSKÁ A ČESKÁ VÍNA

  OCHUTNEJTE VÍNO Z HROZNU
 • FIREMNÍ AKCE

  FIREMNÍ AKCE

  OCHUTNEJTE VÍNO Z HROZNU
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

MORAVSKÁ A ČESKÁ VINAŘSTVÍ
Ochutnejte víno z hroznu.
IKONA-KUPUJKVALITU5

kvalitni-restaurace58

O VINAŘSTVÍ

Víno je v České republice produkováno především na jižní a jihovýchodní Moravě a ve středních a severních Čechách. Tradice moravského vína sahá přinejmenším do dob Velkomoravské říše. Mezi nejrozšířenější odrůdy patří Müller Thurgau, Veltlínské zelené a Ryzlink vlašský. Každoročně jsou pořádány oslavy vína, vinobraní, největší v republice jsou ve Znojmě, Mikulově, Brně, Velkých Žernosekách a Mělníku. V České republice existují dvě vinařské oblasti. Vinařská oblast Morava, kde se pěstuje réva vinná s celkovou výměrou vinic přibližně 17 000 ha (tj. 96 % plochy vinic v Česku). Vinařská oblast Čechy je vinařská oblast, kde se pěstuje réva vinná ve středních a severních Čechách. 


TRADIČNÍ RODINNÉ VINAŘSTVÍ
Vinařství se zaměřují na produkci vín nejvyšší kvality.

vino-z-hroznu

NAŠE SLUŽBY

Na našich webových stránkách prezentujeme vybraná Moravská a Česká vinařství, která pěstují kvalitní víno, vyrábějí mošty, připravují degustace vín a zajišťují svým zákazníkům ubytování s pohoštěním. Ve spolupráci s našimi vinaři připravujeme firemní večírky, rodinné oslavy, svatby, firemní degustace spojené s ochutnávkou vína a poslechem příjemné hudby v tradičním stylu. Zajišťujeme pro své zákazníky profesionální servis a dodávky vína do hotelů, restaurací, firem, popřípadě přímo do domu. Snažíme se pomoci rozvíjet tradice Moravských a Českých vinařství, cestovní ruch a kulturu spojenou s tradičními hodnotami.

NAŠI ZÁKAZNÍCI >>


NABÍDKA SLUŽEB
Nabízíme osobní přístup a profesionální služby našich partnerů, které zastupujeme.
Našimi zákazníky mohou být firmy, restaurace, hotely, rodiny, organizace a sportovní skupiny.
Zákazníkům nabízíme kvalitní víno Moravských a Českých vinařů, degustaci vína, cestování za vínem, tradiční české jídlo, zábavu ve vinném sklípku, vinařskou turistiku, dovolenou na přání, vinařské akce a profesionální přístup našich partnerů. Vybraným skupinám doporučujeme zúčastnit se křesťanských poutí.
IKONA-KUPUJKVALITU5

Restaurace a vinárny

b-restaurace1
Ochutnejte Moravská a Česká vína.
Restaurace

Hotely a penziony

b-restaurace2
Ochutnejte Moravská a Česká vína.
Nabídka pro hotely a penziony

Svatby a rodinné oslavy

b-oslavy1
Ochutnejte Moravská a Česká vína.
Nabídka na rodinné oslavy

Event akce a firemní oslavy

b-oslavy2
Ochutnejte Moravská a Česká vína.
Nabídka pro Eventové agentury

Firemní vína a nákupy

b-firma2
Ochutnejte Moravská a Česká vína.
Nabídka pro firmy a spolky

Soukromé nákupy

b-prodej1
Ochutnejte Moravská a Česká vína.
Nabídka pro soukromé osoby


VINAŘSKÉ TURISTICKÉ PROGRAMY
Vinařské turistické programy cestovních kanceláří - Turistické programy Moravských a Českých vinařství - Turistické programy pro rozvoj kultury a tradičního folklóru
Máte zájem o zasílání informací o vinařských akcích pro rok 2019 ?

 • Krajské vinobraní a dožínky na Kačině

  Již 8. ročník slavnosti vinobraní – dožínek, pořádaných ve velkolepém areálu zámku Kačina. Degustace vín z produkce českých, moravských a zahraničních vinařů. Čas konání: 10.00-19.00 hod. Degustace burčáků a vína z vinice Na Borku, která se nachází v blízkosti zámku. Bohatý kulturní program.

  Těšíme se na Vás.

 • Pálavské vinobraní

  Tři dny plné moravského vína a fokloru se tradičně konají druhý víkend v září. Těšit se můžete na národopisné soubory, cimbálové muziky, krojovaný průvod a hvězdy české i slovenské hudební scény. Čekají na vás stovky vzorků lokálních vín, Čekají na vás stovky vzorků lokálních vín, stánky s burčákem a vinařské městečko.

  Těšíme se na Vás.

 • Wine Prague

  5. ročník mezinárodního veletrhu vína pro profesionály a odbornou veřejnost Wine Prague každoročně přináší do Prahy profesionální prostředí a podmínky pro obchod s vínem a navazování odborných kontaktů. Otevírací doba: 10.00-18.00 hod., v termínu od 28.5 do 30.5.2019

  Těšíme se na Vás.

 • Galerie slováckých vín

  Zavítejte do nádherných historických nově zrekonstruovaných jezuitských sklepů, které nabízí 150 nejlepších vín od 15 vinařů. Slovácká vína od mistrů vinařů ze slovácké podoblasti se nachází v centru města Uherské Hradiště. Přijďte se sami přesvědčit a najít to správné víno pro Vás.

  Těšíme se na Vás.

 • Znojemské historické vinobraní

  Davy poddaných krále Jana Lucemburského budou na Znojemském historickém vinobraní 2019 opět vítat vznešeného panovníka, oslavovat jiskřivé víno, lahodný burčák a veselit se při hudbě v ulicích a mázhauzech. Historický program na 13 scénách vás nenechá celé tři dny konání vydechnout!

  Těšíme se na Vás.

 • Hradecký koštýř

  Přijďte ochutnat nejen vína a burčák z Moravy a Čech, ale také lahodná vína z evropských vinařských destinací. Užijte si řadu koncertů a nezapomeňte vzít i děti, protože se zabaví v dětské zóně. Na programu je i slavnostní vyhlášení Regionální potraviny Královéhradeckého kraje za rok 2019.

  Těšíme se na Vás.

 • 1

IKONA-KUPUJKVALITU5
DEGUSTACE VÍNA
Ochutnejte víno z hroznu.


b-degust3858

VINNÉ SKLEPY

Z odborného hlediska degustovat neznamená pít. Smyslem degustace vína je senzorická analýza vína, jeho poznání a vyhodnocení jeho charakteru a kvality. Na soutěžích se vína porovnávají mezi sebou podle kvality. Degustace a konzumace vína jsou tedy dvě odlišné věci. Degustace se často provádí ve společnosti přátel i vinařů, protože víno je nápoj společenský a pití vína má být zážitkem. Naše vinařství provádí degustační akce pro veřejnost, které jsou spojené s ochutnávkou vína a odbornou prezentací. Pro posezení a popití vínka z naší produkce plně poslouží naše vinné sklepy.

VÍCE INFORMACÍ O DEGUSTACÍ VÍNA >>


OCHUTNEJTE VÍNO Z HROZNU
Moravská a Česká vína Vám dodají novou sílu a životní energii.

b-cestovani1585

NAŠE VINICE

Vinice Moravských a Českých vinařství při poskytované intenzivní péči poskytují natolik kvalitní hrozny, že je možné vína přívlastková produkovat každoročně, v obzvlášť příznivých letech i výběr z bobulí a ledové víno. Vína z naší produkce se každoročně účastní výstav a přehlídek vín jak oblastních, tak celostátních, kde získávají v různých kategoriích ocenění.

Naše vinice leží v úrodné zemědělské krajině s doloženou vinařskou tradicí již od 17. století. Klima je zde teplé a velmi suché. Podmínky pro pěstování vinné révy jsou zde vynikající. Navazujeme svou činností na zkušenosti předchozích generací rodinných vinařů.


DOVOLENÁ S VINAŘSKOU CESTOVNÍ KANCELÁŘI
Spolupracujeme s cestovními kancelářemi, které nabízí zájezdy do vinařských oblastí.

b-cestovani158

CESTOVÁNÍ ZA VÍNEM

Vinařské cestovní kanceláře nabízejí pestrý program plný zážitků. Zájemci se mohou těšit bohatému programu s kvalitním ubytováním ve velmi příjemném prostředí. Navštívíte vinařské slavnosti, vinařské oblasti, vinice, popijete dobré víno a poznáte mnoho krásných míst, kde si můžete odpočinout. Podíváte se na vinné trhy do Čejkovic, Kyjova, navštívíte Svatovavřinecké slavnosti v Hodoníně, Slovácké slavnosti vína, Moravskou jantarovou stezku, dále navštívíte Znojemskou a Mikulovskou vinařskou podoblast, Mikulovskou a Slováckou vinařská podoblast, Podluží a absolvujete cestu za vínem v době vinobraní.

KONTAKTUJTE NÁS, RÁDI VÁM POMŮŽEME >>


VÝHODY SPOLUPRÁCE
IKONA-KUPUJKVALITU5

OBCBHODNI-SPOLUPRACE

PROČ SPOLUPRACOVAT?

Naši smluvní partneři mohou získat zákazníky, kteří požadují profesionální přístup a servis s ohledem na jejich požadavky a potřeby. Velice si vážíme těchto zákazníků a nabízíme jim široký program zážitků pro volný čas.

Zákazníci získají kvalitní služby za dobrou cenu. Zákazníci mohou získat slevy nebo jiné výhody a benefity. Snažíme se přistupovat k zákazníkům individuálně a zaměřujeme se zejména na jejich požadavky a individuální potřeby.


FORMULÁŘ ZÁKAZNÍKA
Vyplněním a odesláním formuláře beru na vědomí, že společnost Ing. Mgr. Petr Černota (IČ: 64149641) použije sdělené osobní údaje pro účel vyřízení vašeho dotazu.

1000 znaků vlevo
Přidat soubory

Captcha code Refresh Image